banner isbank

Satranç Haberleri

Özdilek AVM Satranç Turnuvası

           Özdilek Alışveriş Merkezleri                                   
17-18 KASIM 2018 Tarihleri arasında
Bolu Özdilek AVM de gerçekleşecek turnuvamızda
2003-2012 yılları ve arasında doğan spocular tek kategoride yarışacaklardır.
 Birinci olan sporcumuz Bursa'da düzenlenecek finale katılacaktır.
Diğer ödüller için yönergemize bakınız.

Detaylı bilgi yönergemizdedir. Lütfen Yönergeyi Dikkatlice Okuyunuz.

Kayıt için 2018-2019 sezonu lisans vizesi yapılmış olması gerekmektedir.

 YÖNERGE                  TURNUVA KAYIT

Son başvuru 15.11.2018 saat 17:00 dır.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

cumhuriyet afi_2018      Geleneksel Altın Ödüllü
 Satranç Turnuvamız
Sona erdi.
Fotoğraflar için Tıklayınız.

 Turnuvamızı aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
8 yaş ve altı
10 yaş ve altı
14 yaş ve altı
Açık
 
 yönerge için tıklayınız.

Bolu Rotary Kulübünün katkıları ile
ÖDÜLLER
BİRİNCİ 1,5 gr ALTIN
İKİNCİ 1 gr ALTIN
ÜÇÜNCÜ  0,5 gr ALTIN
EN İYİ BAYAN  1 gr ALTIN


                                                       

Komşu İller Satranç Turnuvaları

Turnuva Afi_2018_1-1 

----- DİKKAT -----
Sporcu Lisans ve Vize işlemleri için Sağlık Raporu ve 18 Yaş Altı için Veli İzin Belgesi gerekmektedir. Başvuru öncesinde ıslak imzalı belgeler JPG uzantılı imaj dosyası olarak taranmalı ve yüklemeye hazır bulundurulmalıdır. Lisans ve Vize Başvuruları belgelerin federasyon yetkilileri tarafından kontrol edilmesinden sonra onaylanacak ve aktif hale gelecektir.

Vize işlemlerini biran önce yapalımRed Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Antrenörlük Kursları

k 16132357_k_28095651_DUYURU_1
DEĞERLİ KURSİYERLERİMİZ; 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA YENİLENEN ANTRENÖR KURSLARI MÜFREDATI VE DERS SAATLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

BU DOĞRULTUDA, GEREK DERS SAYILARINDA GEREKSE DERS SAATLERİNDE YAPILAN DÜZENLEMEYE GÖRE FEDERASYONUMUZCA 2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDEN İTİBAREN UYGULAMAYA KONULAN KURS ÜCRETLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDE AÇILACAK KURSLARIN DUYURUSU http://www.tsf.org.tr/antrenorluk-kurslari LİNKİNDEN VE KURSUN AÇILDIĞI İLİN SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SAYFASINDAN DUYURULACAKTIR.

KURSLARA KATILACAK KURSİYERLERİMİZ; 

  1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11748-1-kademe-antrenorler LİNKİNDE, 
  2. KADEME ANTRENÖR KURSU ŞART VE İŞLEMLERİ İÇİN İSE http://www.tsf.org.tr/2017-06-23-11-11-52/antrenorler-icin/11749-2-kademe-antrenorler LİNKİNDE YER ALAN AÇIKLAMALARA ULAŞABİLİRLER.
Ön Başvuru için      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine mail atın lütfen.