banner isbank

Satranç Haberleri

Türkiye Satranç İkinci Ligi Tamamlandı. Tebrikler Köroğlu Satranç Spor Kulübü.


ikinci lig_2017akin2masa2nciyeniBu yıl ilk kez hayata geçen Türkiye Satranç İkinci Ligi 16 - 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Konya Rixos Otelde 33 takım ve 475 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Zorlu maçlara sahne olan, güçlü takımların ve sporcuların bulunduğu yarışmada ilimizi temsil eden Köroğlu Satranç Spor Kulübü 2017 yılı Türkiye Satranç 2.Ligini 21. sırada bitirerek gelecek senede 2. ligde yarışmaya hak kazanmıştır. Önemli bir başarı elde eden Köroğlu Satranç Spor Kulubü Derneğini, yöneticilerini, antrenör ile velilerini ve yarışmada ter döken sporcularımızı tebrik ederiz. Ayrıca 2. Masada yarışan Akın ÖZSAKALLIOĞLU 9 tur da 7 puan ve 2068 elo performansı göstererek 2. Masada oynayan çok zorlu rakiplerinin arasında  2. olarak önemli bir başarıya imza atmış ve gümüş madalya kazanmıştır. Tebikler Akın! Turnuvada yarışan tüm sporcuları kutlar, başarılarının devamını dileriz.

FİNAL SIRALAMASI  MASA DERECELERİ LİSTESİ

KahramanKazan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Satranç Turnuvasına Sporcularımız Damga Vurdular!


kahramankazan15temmuzturnuva1 kahramankazan15temmuzturnuva2 kahramankazan15temmuzturnuva3

yeniAnkara Kahramankazan ilçesinde 15.07.2017 tarihinde yapılan 15 Temmuz Şehitleri Anma Hızlı Satranç Turnuvasına Bolu ili olarak damgamızı vurduk. A kategorisi 1. si Okan Özsakallıoğlu, 2. si Akın Özsakallıoğlu ve B kategorisi 3. sü Eren Erdem. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

A KATEGORİSİ FİNAL SIRALAMASI  B KATEGORİSİ FİNAL SIRALAMASI

Babalar Günü Kutlu Olsun!


babalar gunu

Mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmemiz ve topluma faydalı bireyler olabilmemiz için ömrünü bizlere adayan, hayatımızın her anında fikrine ve desteğine ihtiyaç duyduğumuz, varlığı ile kendimizde güç bulduğumuz saygıdeğer babalarımızın 'Babalar Günü' kutlu olsun.


 ....Bolu Satranç İl Temsilciliği...


Türkiye Genelinde MEB ve TSF Tarafından Düzenlenen Yarışmada İlkokul Kategorisi Şiir Dalında Ceylin Efsa PERÇİN Beşinci Oldu. TEBRİKLER!


Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğinde düzenlenen "Neden Satranç Oynuyorum?" konulu şiir yarışmasında 588 eser arasında beşinci olan ilimiz öğrencisi Ceylin Efsa PERÇİN' e ödülü Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Yusuf CENGİZ tarafından takdim edildi.

ceylin odul ceylin odul_1 ceylin odul_2
Ceylin Efsa PERÇİN 'in Şiiri ve Diğer Sonuçlar

Devamını oku...

1. Kademe Antrenör (Yardımcı Antrenör) Kursu Tamamlandı.


AntrenorlukGerede ilçesinde 13-14 ve 19-20-21 MAYIS 2017 tarihlerinde düzenlenen "1. Kademe Antrenörlük (Yardımcı Antrenör) Kursu" tamamlanmıştır. Antrenörlerimizi tebrik eder, satranç eğitimlerinde başarılar dileriz.

SONUÇLAR