banner isbank

.

  Evde Kal, Evde

     Satrançla Kal Türkiyem

             Değerli Satranç severler Türkiye Satranç Federasyonu evde kaldığımız süre boyunca sizler için on-line etkinlikler planladı. Planlamaya da devam ediyor. on-line eğitimler ve turnuvalar bizleri satrancın içinde tutacak ve bu salgın süreci boyunca satrançtan uzak kalmayacağız.

       Hep beraber bu salgını atlatıp güzel günlere tekrar kavuşacağız.

    Aşağıdaki linklerden eğitimlere ve turnuvalara ulaşabilirsiniz
.

 "Satranç Çalışıyoruz" etkinliği kapsamında her hafta salı ve perşembe günleri saat 15:00’te http://satranc.tsf.org.tr/ adresi üzerinden FM Yasin Emrah Yağız, çeşitli konu anlatımları ve etkinlikler ile 7 – 8 yaş grubu sporcularımızla canlı yayında buluşuyor.

3. ders 7 Nisan Salı günü saat 15.00'te başlayacaktır. Dersin ilk bölümünde saldırı ve savunma kavramlarının yanı sıra mat etme çalışmaları, dersin ikinci bölümünde ise stratejik bilgiler üzerinde çalışma yapılacaktır.


         Evde “Red Bull Chess Masters” Heyecanı Başlıyor


Türkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull’un ortaklaşa düzenlediği, Red Bull Chess Masters’da 3. sezon heyecanı başlıyor. 9 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan ve toplamda 24 bin 100 TL ödülün dağıtılacağı Red Bull Chess Masters, ilk kez tamamen online ortamda oyuncuların evlerinden katılımıyla gerçekleştirilecek. 


Bilgi ve kayıtlar için turnuva sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner bolukd
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase